váš zrak SA vekom mení. VÁŠ ŽIVOTNÝ ŠTÝL Sa MENIŤ NEMUSÍ.

Nové kontaktné šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL umožňujú dokonalé ostré videnie do blízka, do diaľky i na strednú  vzdialenosť. Vďaka tomu sa môžete nerušene venovať činnostiam, ktoré milujete. Tieto šošovky sa vyznačujú  technológiou DUAL-ACTION1 a sú tak vhodné aj ak zažívate pocity suchých, citlivých a namáhaných očí. Zaručí Vám příjemný pocit na očiach, ktorý by ste od najpredávanějších jednodenných kontaktných šošoviek na svete2 očakávali.

Vyberte si šošovky 1-DAY ACUVUE®  MOIST MULTIFOCAL, ak:

 • Chcete dobre vidieť na blízko, do diaľky i na stredú  vzdialenosť bez použitia čítacích, bifokálných alebo multifokálnych okuliarov
 • Chcete mať šošovky, ktoré je možné nosiť buď  pravidelne každý deň, alebo iba pri určitých príležitostiach.
 • Rád(rada) nosíte kontaktné šošovky od rána až do večera.
 • Máte pocit, že vaše oči bývajú v nepohode, najmä neskoro popoludní a večer.
 • Hľadáte šošovky, s ktorými sa budete cítiť rovnako pohodlne ako bez šošoviek.
 • Ste časovo vyťažený(-á) a nechcete strácať čas s čistením šošoviek a puzdra.
 • Preferujete čistotu a praktickosť nového, sviežeho páru šošoviek každý deň.
 • Chcete mať šošovky, ktoré vám budú pomáhať chrániť vaše oči pred škodlivým UV žiarením*

Čo si o nových multifokálnych šošovkách 1-DAY ACUVUE®  MOIST MULTIFOCAL myslí oční odborníci?

Vision Correction

Ostré videnie na všetky vzdialenosti

S kontaktnými šošovkami
1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL môžete vďaka ich jedinečnému optickému dizajnu, vidieť perfektne aj s pribúdajúcim vekom po štyridsiatke ako do blízka, aj do diaľky aj na strednú vzdialenosť - bez použitia okuliarov.

Optický dizajn patentovaný pre kontaktné šošovky
1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL  sa totiž adaptuje pre každú kontaktnú šošovku podľa veľkosti zrenice. Tá sa totiž mení nielen s vekom a teda tzv. Radiacej, ale aj s veľkosťou sférické dioptrickej chyby. Vďaka tejto jedinečnej adaptácii tieto kontaktné šošovky ACUVUE® poskytujú stabilné a ostré videnie či už ste krátkozrakí, ďalekozrakí, alebo ste doteraz žiadnu dioptrickú korekciu nepotrebovali.

 

Technology

Pohodlné nosenie

S vekom sa znižuje stabilita slzného filmu. Kontaktné šošovky
1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL majú, vďaka exkluzívnej technológii LACREON®, vo svojom materiáli rovnomerne zapuzdrenú zvlhčujúcu látku polyvinylpyrrolidon, ktorá vytvára zvlhčujúci vankúšik na povrchu šošovky a pomáha tak udržať dostatočnú stabilitu slzného filmu. Zaisťuje tak celodenný príjemný pocit na očiach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UV Protection

Jednoduché použitie a minimálna starosť

S jednodňovými kontaktnými šošovkami si doprajete nové, svieže šošovky každý deň. Môžete ich tak flexibilne striedať s nosením okuliarov podľa momentálnej potreby. U jednodenných kontaktných šošoviek tiež odpadá nutnosť ich čistenie a uchovávanie.

 

Package

Ochrana před UV žiarením

UV filter obsiahnutý v  materiáli týchto kontaktných šošoviek,
etafilcon A, poskytuje dodatočnú ochranu pred prenikaním škodlivého UV žiarenia k rohovke a dovnútra oka.*

Požiadajte o nezávazné vyskúšanie zadarmo ešte dnes!3

 • Tu sa dozviete, ako získať zadarmo3 skušobné kontaktné šošovky ACUVUE®
 • Vyhľadajte si očného špecialistu
 • Objednajte sa na odborné očné vyšetrenie a opýtajte sa svojho očného špecialistu, či sú pre Vás šošovky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL vhodné - aj s  ohľadom na Váš životný štýl, plánovaný spôsob nosenia a potrebu očnej korekcie.

Pri nosení kontaktných šošoviek a v starostlivosti o ne sa môžete spoľahnúť na našu podporu.

 • Ak si nie ste istí pri nasadzovaní a snímaní kontaktných šošoviek, pozrite sa na jednoduchý návod, ktorý Vás to naučí krok za krokom.

Pre viac informácií na nosenie jednodenných kontaktných šošoviek ACUVUE® si môžete stiahnuť príručku Pokyny pre nositeľov kontaktných šošoviek.

* Všetky kontaktné šošovky ACUVUE® obsahujú UV filter 1. alebo 2. triedy, ktorý pomáha chrániť pred prenikaním škodlivého UV žiarenia k rohovke a dovnútra oka. Kontaktné šošovky s UV filtrom nenahradzujú plne ďalšie ochranné pomôcky, ako napríklad slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože nezakrývajú celé oko a jeho okolie.

Odkazy:

1. Sheardown H et al. Chemical characterization of 1-DAY ACUVUE® MOIST and 1-DAY ACUVUE® contact lenses. Invest Ophthalmol Vis Sci 2006; 47: E-Abstract 2388.
2. Euromonitor International Limited; 2015/12 – 2016/02; mierka “na svete” je založené na dátach zo svetových trhov, ktoré reprezentujú min. 75% celkových svetových predajov jednodenných kontaktných šošoviek (merané v hodnote predajov) za rok 2014.
3. Upozornenie: kontaktné šošovky sú zdravotnícky prostriedok a vyžadujú odbornú aplikáciu. Skúšobné šošovky pre prvé vyskúšanie sú poskytované zdarma a môžu byť poskytnuté len na základe očného vyšetrenia s aplikáciou, na ktorú sa môže vzťahovať poplatok. Jeho výšku si každý očný špecialista určuje sám. Vhodnosť výbere kontaktných šošoviek ACUVUE® pre vaše oči musia posúdiť očný odborník.