INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE PRE VÝNIMOČNÉ POHODLIE, SKVELÝ ZRAK A ZDRAVÉ OČI

Cieľom značky ACUVUE® je poskytovať kontaktné šošovky, ktoré ponúkajú nielen skvelý zrak a výnimočné pohodlie pre Vaše oči, ale zároveň pomáhajú udržiavať zdravie Vašich očí. Všetky kontaktné šošovky ACUVUE® sú preto vybavené unikátnymi zvlhčujúcimi látkami a tiež blokátormi UV žiarenia1 permanentne zabudovanými priamo v ich materiáli.

Inovatívne technológie ACUVUE® robia zo značky ACUVUE® číslo jedna na celosvetovom trhu kontaktných šošoviek2.

Kontaktné šošovky ACUVUE® patria medzi produkty spoločnosti Johnson and Johnson v oblasti starostlivosti o oči. Tu sa dozviete viac o našom kréde a získate naše kontaktné údaje.

 

1. Všetky kontaktné šošovky ACUVUE® obsahujú UV filter 1. alebo 2. triedy, ktorý pomáha chrániť pred prenikaním škodlivého UV žiarenia k rohovke a dovnútra oka. Kontaktné šošovky s UV filtrom nenahradzujú plne ďalšie ochranné pomôcky, ako napríklad slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože nezakrývajú celé oko a jeho okolie.

2. JJVC data on file 2013. Založené na nezávislom prieskume výskumnej agentúry, tržné podiely značky ACUVUE® v 9 zemiach s najväčšími trhmi kontaktných šošoviek na svete.