AKO ZÍSKAŤ KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY NA SKÚŠKU ZDARMA

Všetko, čo musíte urobiť pre získanie skúšobných kontaktných šošoviek ACUVUE OASYS® 1-Day ZDARMA, je vyplnenie registračného formulára nižšie a my vám následne zašleme potvrdzujúci email.

Naviac pre vás máme špeciálnu akciu 2+1 ZADARMO1

Pre získanie skúšobných šošoviek ZADARMO postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

To give you the best FREE‡ trial we need know you better.

Pre najvhodnejšie skúšobný pár šošoviek vás musíme lepšie poznať

Search for your local optician and make an appointment.

Vyhľadajte očného špecialistu vo vašom okolí

Get your FREE‡ trial voucher.

Získajte voucher na skúšobný pár šošoviek ZADARMO*

Get the right lens for your lifestyle fitted by an expert.

Získajte tie pravej kontaktné šošovky pre váš životný štýl aplikovanej odborníkom

* povinné polia

Prihláste sa cez:

Povedzte nám viac o Vašom zraku

 

 

Detailné podmienky a pravidlá nájdete tu.

Upozorňujeme, že odborné vyšetrenie zraku môže byť zodpovedajúcim spôsobom spoplatnené. Pozri úplné znenie obchodných podmienok.

Informácie vyplnené v tomto formulári budú použité na doručenie poukazu a zlepšenie produktov a služieb, ktoré vám poskytujeme. Odoslaním svojich kontaktných údajov vyššie, dávate súhlas s použitím vašich osobných údajov, ako je uvedené v našich zásadách o ochrane osobných údajov a súhlasíte s podmienkami akcie.

​1. Akcia usporiadaná spoločnosťou Johnson & Johnson, s.r.o., so sídlom Praha 5, Karla Engliše 3201/6, PSČ 15000, platí v tejto prevádzke od 15. 5. 2017 do 31. 8. 2017 alebo do vypredania zásob pri nákupe 2 balení kontaktných šošoviek ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™. S akýmikoľvek ďalšími otázkami sa, prosím, obráťte na zamestnancov tejto praxe. Túto ponuku nie je možné kombinovať s ostatnými akciami a zľavami. Obrázky sú ilustratívne. ACUVUE®, ACUVUE OASYS® a HydraLuxeTM sú ochranné známky spoločnosti JANSSEN PHARMACEUTICA N.V. © Johnson & Johnson, s.r.o., 2017.