UĽAVTE SVOJIM OČIAM I OČNÝM VIEČKAM

Máte astigmatizmus a hľadáte kontaktné šošovky na opakované použitie, ktoré vám zaistí ostré a stabilné videnie bez ohľadu na to, čo robíte? Bez ohľadu na to, aké dynamické sú pohyby vašej hlavy a očí? Mávate pocit unavených očí najmä pri pobyte v klimatizovaných či vykurovaných priestoroch? Ak áno, kontaktné šošovky ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM pre vás budú skvelou voľbou.

Futbalový brankár chytajúci letiaci loptu.

Vyberte si šošovky ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM, ak:

  • Máte astigmatizmus (cylinder).1
  • Chcete šošovky, s ktorými sa budete cítiť rovnako pohodlne ako bez šošoviek.
  • Chcete mať ultra hladké šošovky, ktoré pomôžu vašim očným viečkam ľahko kĺzať po svojom povrchu a vaše oči tak budú v pohodlí, bez pocitu únavy.
  • Potrebujete šošovky, ktoré budú držať na svojom mieste bez ohľadu na to, čo práve robíte, tak, aby bolo vaše videnie vždy ostré a stabilné.
  • Pracujete na počítači a trávite mnoho času sledovaním monitora alebo iných obrazoviek či displejov.
  • Zdržujete sa v klimatizovaných či vykurovaných priestoroch.
  • Bývajú vaše oči v priebehu dňa unavené a suché.
  • Chcete kontaktné šošovky na opakované použitie, ktoré si vždy po dvoch týždňoch vymeníte za nový svieži pár, tak, aby pre vás bolo nosenie šošoviek maximálne zdravé a hygienické.
  • Chcete svoje oči chrániť proti škodlivému UV žiareniu. ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM poskytujú najvyšší stupeň UV ochrany medzi všetkými dostupnými kontaktnými šošovkami na opakované použitie.2

Vďaka technologickému pokroku si dnes môžu už aj ľudia s astigmatizmom užívať všetky výhody kontaktných šošoviek. Naša unikátna technológia Accelerated Stabilisation Design™ využíva prirodzený pohyb viečok pri mrkaní na dorovnávanie a udržiavanie šošoviek v správnej polohe. Vaše videnie je vďaka tomu ostré a stabilné v každom okamihu, bez ohľadu na to, čo robíte, bez ohľadu na to, aké dynamické sú pohyby vašich očí a poloha hlavy.

Vedeli ste, že vaše oči v priebehu dňa mrknú približne 11 000-krát? Vaše viečka tak za rok „ubehnú“ po povrchu oka vzdialenosť rovnajúcu sa maratónu! Kontaktné šošovky ACUVUE OASYS® sú také hladké a viečka po nich kĺžu tak ľahko, že ľudia, ktorí ich nosia, majú pocit, akoby ani žiadne šošovky na očiach nemali.

Pre viac informácií o nosení viacdenných kontaktných šošoviek ACUVUE® si môžete tu stiahnuť našu kompletnú príručku Pokyny pre nositeľov kontaktných šošoviek.

1. Vhodnosť kontaktných šošoviek ACUVUE® pre vaše oči musí posúdiť očný odborník. 
2. Všetky kontaktné šošovky ACUVUE® obsahujú UV filter 1. alebo 2. triedy, ktorý pomáha chrániť pred prenikaním škodlivého UV žiarenia k rohovke a dovnútra oka. Kontaktné šošovky s UV filtrom nenahradzujú plne ďalšie ochranné pomôcky, ako napríklad slnečné okuliare alebo ochranné okuliare s UV filtrom, pretože nezakrývajú celé oko a jeho okolie.